כשאין לך ספק שירותי מחשוב לעסקים, המחשבים בעסק שלך הופכים לנקודת תורפה הם מתיישנים והופכים לאיטיים, התוכנות שלך לא מתעדכנות ולא מסונכרנות זו עם זו וכמות התקלות עולה

שירותי מחשוב לעסקים

הרצון שלא להתעסק עם הבעיות או למצוא להם פתרונות מהירים עולה לך בתסכול ובעצבים ובהמון כסף. מה הפתרון? מיקור חוץ!

פתרונות מחשוב מניעתיים

בחישוב שנתי, עסקים שאינם מחזיקים ספק שירותי מחשוב משלמים יותר על תיקונים ואחזקה. ללא תחזוקה שוטפת, העסק נדרש מספר פעמים בשנה להזעיק באופן מיידי איש מקצוע שיטפל כאן ועכשיו בבעיות, כי אחרת אין ביכולות לחזור לעבודה השוטפת. 

כמה זמן וכסף מתבזבז כשתקלה כזו קורית? חוץ מהעבודה שלא מתבצעת, מתחיל חיפוש אחר תעודות אחריות ובירורים לגבי התוקף שלהם. אחר כך מתחילה שרשרת את טלפונים לבירור האם האחריות בתוקף וחלה על התקלה ותיאום טכנאי.

כשיש לך ספק פתרונות מחשוב, יש לך כתובת אחת לפנות אליה עם כל בעיה. כשהספק שלך הוא קומודור מערכות מידע, הפתרון יגיע תוך 15 דקות בלבד.

שירותי מחשוב לעסק זה קומודור

קומודור מערכות מידע, מציעים פתרונות מחשוב כוללים לעסקים בכל הגדלים ומכל הסוגים באופן שוטף. אנחנו נדאג לתחזוקה שוטפת של המחשבים בעסק שלך, כדי שהכל ירוץ מהר וחלק, נטמיע פתרונות תשתית ותקשורת מתקדמים שיאפשרו לך ולעובדיך לעבוד בצורה יעילה ונוחה מאי פעם, ונדאג לטפל בכל בעיה ותקלה שתצוץ. 

לצד הטיפול השוטף בצרכי המחשוב של העסק, אנו נסייע לך לבחור מבין פתרונות IT שיצמצמו את הסיכון למידע העסקי שלך: אחסון בענן, גיבוי ענן, תוכנית התאוששות מאסון, הגדרות אבטחה ומשתמשים ובדיקות חדירה הם רק חלק ממערך ההגנה שיעמוד לרשותך.

5 סיבות לבחור בנו:

01

השילוב שתמיד חיפשת

אנחנו בקומודור מערכות מידע נותנים שירותי מחשוב לעסקים במחירים קבועים וללא הפתעות, ברמה המקצועית הגבוהה בתחום ובלי לדבר איתך ב"מחשבית", אלא הכי ברור שאפשר.

02

שירות ללא הגבלה

אצלנו אין חיוב לפי שעה או לפי פניה. יצרנו את שיטת התמחור שלנו באופן שמשחרר אותך מההתלבטות האם לפנות אלינו או לא. התשובה היא תמיד כן ובכל עניין. אנחנו רוצים לתת לך שירות ונשמח לייעץ לך בכל שאלת מחשוב, לא משנה אם היא קטנה או גדולה.

03

מישהו מטפל בך

שירותי מחשוב לעסקים זה יותר מאשר טיפול בתקלות. אם עד כה לא היה לך זמן להתעסק עם החלפת מחשבים, שדרוגי תוכנות או מעבר לענן, אנחנו יכולים לעזור לך לקדם את העסק שלך מבחינה טכנולוגית ולשמר אותו במצב תקין לאורך כל הזמן.

04

כתובת אחת לכל בעיה

להתרוצץ בין ספקים ולתאם טכנאים זה זכרון טראומטי מהעבר. כשיש בעיה יוצרים קשר עם קומודור ויודעים שהיא תטופל מהר וביעילות. יש תקלה? אנחנו על זה תוך 15 דקות מרגע פתיחת הקריאה.

05

ייעוץ מחשוב לשיפור ביצועים

  • השינויים בתחום המחשוב יוצרים הזדמנויות לצמיחה עסקית, חסכון בעלויות ושיפור ביצועים. המומחיות שלנו היא לאתר את שינוי המחשוב שיביאו לצמיחה הגדולה בביצועיים העסקיים.   

 

נשמח לעזור לך להחליף בעיות בפתרונות מחשוב. שנדבר?