fbpx

אבטחת מידע לעסקים

מהי אבטחת מידע?

אבטחת רשת

פעולות  הגנה על רשת התקשורת של העסק מפני חדירה של רוגלות, התקפות חיצונית, וירוסים הרסניים ושימוש לא מורשה ברשת.

אבטחת תוכנה

מקבץ פעולות המוודאות כי  התוכנות או הממשקים אותם מייצר הארגון חסומות בפני משתמשים שאינם מורשים לשנות הגדרות ליבה או להגיע לאזורים שאמורים להיות חסומים בפניו. הפעולות מאפשרות קיום היררכיה ברורה, בהתאם למדיניות הארגון.

אבטחת מידע

פעולות המגינות על שלמותו ופרטיותו של המידע העסקי, בהתאם לחוק, הן מבחינת גישת משתמשים אליו והן מבחינת האופן בו הוא מאוחסן ומגובה.

התאוששות מאסון (DRP) ותוכנית המשכיות עסקית (BCP)

תרחיש מוגדר לפעילות הארגון לאחר פריצת אבטחה או אובדן מידע.
תוכניות אלו מגדירות כיצד לשחזר ולתפעל את המידע וכיצד לחזור לפעילות, מהר ככל האפשר לאחר אירוע שכזה,  גם במקרה בו לא ניתן לשחזר 100% מהמידע.

למה צריך אבטחת מידע?

תהליכי אבטחת המידע באירגון,  מגנים על המידע העסקי מכל פגיעה או חשיפה לאיום בהתקפה. עסקים ניצבים כיום בפני איומים מורכבים ומוגברים יותר מאי פעם. התקפות זדוניות מתרחשות בקצב גבוה והן גורמות לנזק יקר כמו דליפות מידע, ריגול תעשייתי והתקפות כופר שהינם חלק מהאיומים על הארגון והמוניטין שלו.

על פי מחקר חדש של IBM העלות הממוצעת של דליפת מידע בשנת 2020 עמדה על 3.86 מיליון דולר. סכום זה כלל את העלויות הישירות והעקיפות של התמודדות עם דליפת המידע, לרבות הזמן והמאמץ שנדרשו כדי להתמודד איתה, ההזדמנויות שהוחמצו בעקבותיה כגון בריחת לקוחות, פרסום רע וניקוי מוניטין וגם קנסות רגולטורים אותם נאלצה החברה לשלם בשל הפרצה שנתגלתה.

למה קומודור?

מניעה

אנו בקומודור עוסקים בהתקנת מנגנוני הגנה כדוגמת חומת אש (firewall) ואנטי וירוס, הגדרת הרשאות למשתמשים ורמות חשיפה של הרשת המשרדית, הגנה מפני פישינג בדואר האלקטרוני, הגנה על אחסון הענן באמצעות הצפנת קבצים וחיבור מאובטח.

איתור

המערכות שאנו מתקינים פועלות 24/7 לטובת איתור וזיהוי חדירות לא מורשות למערכות הארגון, התרעה וחסימה. הן מתעדות שינויים בקבצים ומבצעות בדיקות לאיתור פרצות שדרכם האקרים יכולים לחדור למערכת. מסירות רוגלות ואיומים.

תיקון

תיקון פרצות במהירות ומענה מיידי לאירועי פריצה, איום או פגיעה במערכות.

קומודור מערכות מידע: נותנים לך שקט נפשי

בתור חברת שירותי אבטחת מידע מוסמכת, קומודור מערכות מידע מסייעת לבעלי ארגונים בכל הגדלים בנושאים הבאים :

  • בניית מערך אבטחת מידע.
  • ייצר פרוטוקולים המונעים דליפות מידע או חדירת מידע זדוני.
  • ציוד הארגון בתוכנות אבטחה מתאימות המונעות חדירה של וירוסים, סוסים טרויאנים ועוד.
  • סיוע במניעת דליפות מידע על ידי תכנון ויישום מערכי הגנה לוגיים ופיזיים.
  • הגדרה מדוייקת של הרשאות משתמשים וביצוע בדיקות חדירה יזומות למערך האבטחה על מנת לאתר בו את החורים ולחסום אותם לפני שההאקרים ימצאו אותם.
  • התמקדות בגורם הבלתי צפוי ביותר בכל מערך אבטחה – הגורם האנושי. כל עובד בעסק יכול לגרום לפרצות אבטחה אם הוא אינו יודע, מכיר ומבין אחר אילו נהלי אבטחה לעקוב. אנו מלמדים את העובדים לזהות מוקשים פוטנציאליים – כמו למשל דוא"ל חשוד או חיבורי USB לא מזוהים, ומעבירים להם את כל הידע הנדרש לצמצום סיכונים. כל הפעולות הללו מבטיחות ללקוחותינו את רמת ההגנה הגבוהה ביותר ושקט נפשי.

נשמח לעזור לך להחליף בעיות בפתרונות מחשוב. שנדבר?